aktualnościZapisz się na kurs tańca online!Wystarczy wypełnić formularz, (prosimy o wpisanie rodzaju grupy).

więcej


Sonda


aktualności


2016-04-04
Ladies styling dla początkujących Pań

Serdecznie zapraszamy Panie na zajęcia z tańców karaibskich " ladies styling "
Zajęcia dla początkujących solo , więc dla każdej dziewczyny, na każdym etapie przygody z tańcem

start - 27 kwietnia środy o 18:00

W trakcie zajęć będzie można rozwinąć koordynację ruchową oraz świadomość ciała , poznać swój seksapil i wspaniale się bawić.

Pojedyncze zajęcia - 20 zł, karnet miesięczny 4 zajęcia / 60 zł


2016-03-23
IV Salso Grill - weekendowy wyjazd nad jezioro Zagłębocze

Zapraszamy na wspaniały , weekendowy wyjazd nad jezioro Zagłębocze.. Specjalnie dla Wasi i Waszych znajomych zarezerwowaliśmy w czerwcu duży ośrodek wypoczynkowy oferujący pełen pakiet usług noclegowych, żywieniowych i rozrywkowych.
Mamy przygotowaną ofertę warsztatowo – imprezową , poniższe ceny zawierają pakiet pobytowo - warsztatowy do wyboru :

OPCJA FULL PASS : dwa noclegi w domku 4 lub 6 osobowym DE LUX , po generalnym remoncie lub nowe ( zdjęcia w załączniku ) , pełen węzeł sanitarny w domku , aneks kuchenny z lodówką i wyposażeniem, pościel, opłata klimatyczna ,warsztaty tańca z salsy , kizomby i bachaty , dwie imprezy całonocne ( piątek ,sobota ) piątkowe ognisko z kiełbaskami , sobotni grill party z wyżywieniem ,bezpłatne wypożyczenie sprzętu wodnego , pełen dostęp do plaży, boiska do siatkówki, bezpłatny parking na auto osobowe. - dojazd we własnym zakresie ( pobyt w piątek od 14:00 do niedzieli 17:00 ) - o rezerwacji miejsca w domku decyduje data wpłaty na konto ( ograniczona liczba miejsc ) - ubezpieczenie uczestników we własnym zakresie - na terenie ośrodka znajduje się stołówka, barek, boisko do siatkówki , place zabaw dla dzieci, prywatna plaża z pomostem, wypożyczalnia sprzętu wodnego ( kajaki i rowery wodne ).

Zapisy na wyjazd adres biuro@salsa.lublin.pl bądź bezpośrednio przed zajęciami w Klubie Strefa Fitness u Asi lub Konrada Dąbskich , tel 503 033 383 wpłaty na warsztaty przelewem na konto :

Konrad Dąbski z dopiskiem "salso grill" , oraz za jakiego uczestnika : mbank 12 1140 2004 0000 3902 5869 6863Ilość miejsc w domkach ograniczona. prosimy o dobieranie się wg. 4 lub 6 osobowe grupy, ułatwi nam to przydział domków , organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny ,miejsca lub programu zajęć, wszyscy uczestnicy warsztatów, imprez i grilla otrzymają opaski identyfikacyjne na rękę.


Licząc na Wasz udział przewidujemy ciekawy program pobytu , jak macie jakieś propozycje z chęcią włączymy Was do naszego teamu ! Wieczorna impreza ( salsa cubana, salsa linowa, bachata , kizomba i inne rytmy ) .

W trakcie imprezy czynny będzie barek, bufet i na zewnątrz sal do 22:00 ognisko lub sobotni grill

2016-03-10
Bachata dla początkujących - nowy kurs

Serdecznie zapraszamy wszystkich początkujących solo i w parach na nowy kurs bachaty , tańca rodem z Dominikany . Start : 20 kwietnia 2016 o godzinie 21:00 Zapisy przyjmujemy solo , a także w parach , kurs prowadzi Conrad Dąbski . Więcej informacji : 503 033 383

2015-04-23
Indywidualne lekcje tańca

Serdecznie zapraszamy na indywidualne lekcje tańca dla par i solo prowadzone przez Joannę Dąbską lub Konrada Dąbskiego.

Przygotowujemy pary do "Pierwszego Tańca" , pomagamy nadrobić zaległości w tańcach karaibskich , zapewniamy partnerowanie osobom solo .

Lekcji udzielamy w Klubie Strefa Fitness w Leclercu ( Zana 19 ) w dogodnym dla Wszystkich terminie.
Informacje i zapisy : tel. 503 033 383


2015-01-03
Co tydzień w INCOGNITO

W każdą środę zapraszamy miłośników gorących rytmów na bezpłatną imprezę taneczną do zaprzyjaźnionej restauracji INCOGNITO ul. Peowiaków w Lublinie.
Zaczynamy punktualnie o 21:00 , od czasu do czasu czeka na Was niespodzianka i nauka podstaw któregoś z tańców karaibskich prowadzona przez Joanna lub Konrada Dąbskich . Nauka od 21:30 do 22:00.
Muzykę przygotuje dla Was "El Maestro" Konrad Dąbski , Wojtek Konopka lub zaproszeni Goście.

Zapraszamy


2015-01-02
Wasz Pierwszy Taniec !

Mamy teraz gorący okres dla par wstępujących w związek małżeński, zapraszamy na lekcje indywidualne przygotowujące do Pierwszego Tańca, zapewniamy komfortowe warunki, sale z lustrami, niepowtarzalne choreografie ślubne.

Kontakt 503 033 383 lub biuro@salsa.lublin.pl .

Instruktorzy : Konrad Dąbski , Joanna Dąbska

koszt lekcji : 80 zł za 60 minut  od pary / cena zawiera koszt wynajmu sali i pracę indywidualną instruktora